Вище професійне училище №11
м.Вінниці
Вище професійне училище №11 м.Вінниці

Культура та дозвілля

Урочиста лінійка

Фото урочистої лінійки

2 вересня пройшла урочиста лінійка, присвячена початку нового 2013-2014 навчальному року. Як завжди, училище привітно відкрило двері своїм учням.

Символічний вогонь знань запалив директор училища М.Г. Бевх. Щасливого старту у новому році учням побажали: майстер виробничого навчання Гнибедюк М.М. та викладач спецдисциплін Протоцька І.В.

Від імені батьків першокурсників всіх привітала з початком навчального року Романенко Л.П. та за народною традицією благословила дітей хлібом .


Свято квітів

Фото свята квітів

24 вересня учні училища тепло своїх сердець дарували квітам.

Свято квітів розпочалося з розповіді про улюблені квіти українського народу. Лунали пісні у виконанні Кузьменко Марини, Волосенко Валентини, Павловської Олени. Повітря було наповнене ароматом рослин.

Незалежне журі визначало переможців конкурсу композицій з квітів «Осінній вернісаж».


Святкування дня вчителя

Фото святкування дня вчителя

4 жовтня учні училища тепло вітають своїх вчителів.

Велике щастя мати мудрого, талановитого вчителя, якій уміло передає свої знання та вміння. А у в нашому училищі таких багато. За традицією до Дня учителя учні підготували концерт для педагогічних працівників училища, якій відбувся 4 жовтня. Концертна програма була по справжньому святковою: учасники вітали педагогів словами подяки, словами пісень і віршів.


Посвята в учні першокурсників

Першокурсники

Цікаво і весело 17 жовтня в училищі відбулася посвята в учні першокурсників. Учні четвертого курсу влаштували для молодших справжнє свято, на якому співали пісні, читали настанови, здавали «іспити», проголошували Клятву і отримали величезний Учнівський квіток.


Конкурс «Міс Україночка – 2013»

Першокурсники
Першокурсники

Україна славиться красунями здавна. Їм у всі віки були притаманні повторна врода, світлий розум, працьовитість, багата фантазія і, звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю.

Багатьма такими рисами наділені і наші учениці, що взяли участь у конкурсі «Міс Україночка – 2013», який відбувся 23 жовтня. Дівчата змагалися у вмінні, спритності, знанні народних звичаїв і традицій. Титул «Міс Україночка – 2013» здобула учениця 1 курсу Яковлєва Аліна.


До дня визволення від фашистських загарбників

29 жовтня до Дня визволення України від фашистських загарбників учні на чолі з викладачем Ковальчук В.В. підготували літературно-музичну композицію присвячену ратному подвигу, мужності і героїзму воїнів, які власне життя віддали за мир і щастя сьогодення.


Рідна мова

фото заходу

8 листопада в навчальному закладі в рамках святкування дня української писемності та мови був проведений захід: «Рідна мова чиста, як роса».


Правові дебати

фото правових дебатів

В рамках правого тижня 12 листопада на базі училища відбулися правові дебати, які були організовані службою у справах дітей міськвиконкому на тему «Гендерна рівність – «за» і «проти». Команду для участі в дебатах підготували викладачі права Підколюк Г.М. і Чернов І.Д.


До дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

фото вечора-реквієма
фото вечора-реквієма

22 листопада до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в гуртожитку училища вихователь Малявіна С.В. разом зі своїми вихованцями провели вечір-реквієм «Запалимо свічку». Звучали вірші та матеріали свідчень про події того часу. А в холі училища мовчазно нагадувала всім про трагічні роки композиція «П’ ять колосків смерті».


Свято хліба

фото свята

Свято хліба (Григорук Т.В.) – «Хліб усьому голова» - пройшло 28 листопада під гаслом: «Пам'ятаємо, що хліб – велика праця, шануймо його так, як шанували наші предки».


День боротьби з ВІЛ/СНІДом

фото заходу

фото заходу 29 листопада 2013 р. учні нашого училища відвідали МПМ "Зоря", де проходив день боротьби з ВІЛ/СНІДом. Захід у „Зорі” тривав близько півтори години. За цей час на сцені (та під сценою) показували мініатюри та виставки, присвячені темі ВІЛ-інфікованих.

Після завершення програми в „Зорі” усі присутні були запрошені взяти участь у свічковій ході. Людей збирали прямо під „Зорею”, кожному бажаючому видали свічку. Під час ходи всі учасники скандували лозунги в стилі „Ми проти СНІДу” та „Молодь за здорове майбутнє”. фото заходу

Вони несли плакат, на якому були зображені хлопець з дівчиною та напис: „Я пам’ятаю! А ти?” Також на плакаті було зображено всесвітній символ боротьби з ВІЛ СНІД – червону стрічку, складену у петельку.

Дійшовши до свого пункту призначення – площі Перемоги, учасники акції виклали цей символ на асфальті із запалених свічок.


Флеш-моб «Зупинимо ВІЛ/СНІД разом!

фото заходу

фото заходу 2 грудня 2013 року у нас пройшов флеш-моб «Зупинимо ВІЛ/СНІД разом!» фото заходу

Мета:

надати учням інформацію про вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) і синдром набутого імунодефіциту (СНІД);

розвивати почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей;

виховувати толерантне ставлення до ВІЛ – інфікованих людей.

В рамках флеш-мобу:

- волонтери розповідали про шляхи передачі ВІЛ-інфекції;

- розповсюджували інформаційні листівки з питань ВІЛ/СНІДу;

- кожному з учнів прикріплювали стрічку-символ небайдужості до проблем ВІЛ/СНІДУ.


Профілактичний захід «Маршрут безпеки»-моб «Зупинимо ВІЛ/СНІД разом!

фото заходу

3 грудня 2013р. спільно з працівниками Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Вінницького обласного відділення «Всеукраїнської мережі ЛЖВ» було проведено профілактичний захід «Маршрут безпеки». фото заходу «Маршрут Безпеки»(The Join-in-Circuit) - це інтерактивний профілактичний освітній інструмент, який було розроблено Німецькою Федеральною агенцією просвіти в галузі охорони здоров'я (BZGA) у співпраці з Німецьким товариством міжнародної співробітництва (GIZ) для профілактичної роботи з молоддю і впроваджується в ФРН з 1994 року в якості національної кампанії. Починаючи з 2002 року програму було адаптовано відповідно до місцевого контексту групою міжнародних експертів та успішно впроваджено більше ніж у 20 країнах світу як компонент національних програм первинної профілактики ВІЛ/СНІДу. На території України програма була адаптована протягом 2010-2011 років і отримала назву «Маршрут безпеки». «Маршрут Безпеки» – це сучасний комунікативний інструмент з питань репродуктивного здоров’я та безпосередньо націлений на профілактику ВІЛ/СНІДу та ІПСШ. Він поєднує ряд комунікаційних та тренінгових напрацювань з інтерактивними іграми в рамках мобільного заходу. фото заходу Це мандрівка найважливішими питаннями репродуктивного здоров’я та сексуальності. Основний набір складається з п’яти станцій, на кожній з яких висвітлюється актуальна тема з життя молоді. Кожній із тем відповідає окрема станція «Маршруту безпеки»: • Станція «Шляхи передачі ВІЛ». • Станція «ВІЛ/СНІД: питання і відповіді» • Станція «Поруч з тобою» • Станція «Захист від ВІЛ, ІПСШ та засоби контрацепції» • Станція «Твоє життя – твій вибір» «Маршрут Безпеки» розрахований на дітей та молодь – учнів старших класів загальноосвітніх шкіл та студентів перших курсів коледжів, технікумів та ВУЗів. Теми, які висвітлюються в «Маршруті Безпеки» допомагають пов’язати власні життєві ситуації та досвід учасників з особистим ризиком інфікування ВІЛ та ІПСШ. Використовуючи інтерактивний комунікативний метод, «Маршрут Безпеки» відповідає не тільки пізнавальним потребам учасників, але й звертається до їх емоцій та поведінки. Це збільшує вірогідність його впливу на зміну поведінки учасників на більш безпечну, що дуже актуально, враховуючи підвищення рівня розповсюдження ВІЛ у Вінницькій області.


17 грудня Святий Миколай привітав учнів навчального закладу зі святом, а кращих нагородив подарунками та грамотами.

фото заходу


«Нам свято дарує святий Миколай»

фото заходу

18 грудня учні нашого училища під керівництвом Вінницького державного центру естетичного виховання прийняли участь у благодійній акції «Нам свято дарує святий Миколай» для вихованців Вінницького реабілітаційного центру «Промінь». Близько двох тисяч учнів взяли участь у зборі коштів. На них було придбано двісті двадцять новорічних подарунків для дітей-інвалідів. Активними учасниками свята стали творчі колективи та вихованці професійно-технічних навчальних закладів – дітей вітали танцювальними номерами, новорічними піснями. Найбільше дітям сподобався номер-постановка «Весела клоунада» від вихованців нашого закладу, вони із захватом аплодували та посміхалися. Фінальною нотою заходу було вручення новорічних подарунків, спілкування і обмін враженнями від концерту та зустрічі. Такі заходи стали вже традиційними. Вони сприяють розвитку гуманності доброти, чуйності, співчуття, милосердя, товариськості, на практиці навчають толерантності та спонукають дарувати радість та тепло тим, хто найбільше її потребує.


«З новим роком або пригода Діда Мороза»

фото заходу

26.12.2013р. у стінах ВПУ №11 м. Вінниці зусиллями керівників гуртків, учнів, культорганізатора була підготовлена яскрава концертна програма «З новим роком або пригода Діда Мороза» . Глядачі мали змогу слідкувати за жартівливим діалогом-постановкою Діда Мороза та двох його Снігурочок.

фото заходу
фото заходу
У програмі також були музично-танцювальні номери, які вражали усіх високим рівнем підготовки, артистизмом та енергетикою. На свято завітали пірати та вразили усіх неперевершеною постановкою «Мрія юнака».

фото заходу
Своїм співом зачарувала присутніх учениця групи ТУ-4 Павловська Олена.
фото заходу
Учениці 16 групи запалили усіх енергійним ROCK-N-ROLLом.
фото заходу


«13 лютого 2014 р. у стінах ВПУ №11 м. Вінниці було проведено конкурсно-розважальний вечір до Дня Святого Валентина. (Фотозвіт)

фото заходу
фото заходу
фото заходу

фото заходу
фото заходу
фото заходу


Концерт художньої самодіяльності училища «Я-Європа»

20 березня відбувся звітний концерт художньої самодіяльності училища «Я-Європа» у якому прийняли участь: Куба Максим, Шолудченко Ганна, Хлєбова Людмила – гурток художнього читання - керівник Григорук Таїсія Василівна. Гурток естрадно-вокального співу, а саме: Павловська Олена, Кузьменко Марина, Гаврилова Юля, Тихоход Антон – керівник Блідченко Геннадій Олександрович. Вокальний ансамбль «Калина» - керівник Маслюк Віктор Дем’янович. Квартет педпрацівників «Діамант» - керівник Блідченко Геннадій Олександрович. Студія танцю «Фьюжен денс» - керівник Слотюк Олена Вікторівна; Роль Європи виконувала Тетяна Кудряшова.

Українці - це народ співучий -
Ніщо не може нашу пісню зупинить,
Наповним піснею наш край квітучий!...

фото заходу
фото заходу

Мелодия любви зовет и манит,
Сиянием спускается с небес,
И обоянием своим дурманит,
Сердца соединяет полонез…

фото заходу

Спогадами про Болгарію з глядачами поділилася Кузьменко Марина.

фото заходу

О вальсе сказано немало
Он в песнях и в стихах воспет.
И сколько б танцев ни бывало,
А лучше вальса, право, нет!

фото заходу
Глядачів зачарувала літературно-музична композиція у виконанні учениці групи 47 Хлєбової Людмили ( Вірш А. Ахматова «Побег», муз. супровід Блідченко Г.О.)
фото заходу

Танець «Пірати Карибського моря» неперевершено виконали учасники студії танцю «Ф’ южен денс» (керівник Слотюк О.В.)

фото заходу
Якщо ви не чули про Ейфелеву башту – французи лише посміхнуться, якщо ви не знаєте, що означає «шерше ля фам», вони тільки позіхнуть. А якщо ви не чули музику Леграна, особливо, «Шербургські парасольки» вони по-справжньому образяться.
фото заходу
фото заходу

На перехресті сильних почуттів,
Де ноти серця злилися зі словом,
З глибин віків народжений
Пливе на хвилях музики і мови.

фото заходу
Пусть пануют здесь мир и согласие
Пусть разносится вдаль детский смех
Пусть наследие предков храниться
Доброй песней в Европе у всех!
фото заходу
фото заходу